Dřevěné kůly a palisády, pelety - Natur & Forest s.r.o.

Dřevěné kůly

Dřevěné kůly ke stromům

Vyvazovací dřevěné kůly

Frézované dřevěné kůly

Dřevěné kůly jsou určené k vyvazování stromů, stromků a zeleně v lesích, parcích, sadech a v zahradách. Dřevěné kůly nabízíme ve variantě jednoduché vzpěry, kdy se kůl zatloukává do země a ke stromu je vázán pomocí jutového popruhu a působí jako vzpěra nebo ve variantě trojnožkové vzpěry pro větší stromy. V tomto případě se k ukotvení používají tři kulatiny a příčky. Dřevěné kůly nabízíme s tlakovou impregnací nebo bez tlakové impregnace.

Frézované kůly k okrasný výsadbám

Kůly k výsadbám

Dřevěné kůly

Kůly na oplocenky

Palisády

Dřevěné palisády

Frézované dřevěné palisády

Přesně frézované kůly

Natur & Forest s.r.o., Nabízíme Vám služby v oblasti lesnictví - Natur & Forest s.r.o.
Lesnictví

Lesnictví

Společnost Natur & Forest s.r.o. spravuje bezmála 600 ha lesů na území Olomouckého, Zlínského a Královehradeckého kraje. Jedná se převážně o lesy zvláštního určení a lesy hospodářské. Lesy v Olomouckém kraji se nacházejí v okolí města Hranice. Ve Zlínském kraji spravujeme lesy v okolí města Bystřice pod Hostýnem ve směru na Svatý Hostýn. V Královehradeckém kraji spravujeme ucelený lesní majetek - Lesní statek Královec s výměrou 460 ha lesa. Jedná se převážně o lesy zvláštního určení s převažující funkcí půdoochrannou a vodohospodářskou. Majetek se nachází v obcích Královec, Bernartice a Bečkov v okrese Trutnov v lokalitě Vraní hory.

Na těchto majetcích vykonáváme komplexní lesnickou činnost- vlastními silami či službou. Odborným lesním hospodářem a osobou zodpovědnou za lesnický provoz je Ing. Jakub Stojan.

Nabídka služeb

Natur & Forest s.r.o.
Tovačovská 300, Přerov, 750 02
IČ: 27785645, DIČ: CZ27785645
Spisová značka: 29637 C, Krajský soud v Ostravě

Kontaktujte nás

Mobil: +420 732 141 042
Mobil: +420 605 248 041
e-mail: info@naturforest.cz

Copyright (c) 2017 Natur & Forest s.r.o., www.naturforest.cz, design a kód wedipa.com